Gizlilik Politikası

Kayıtlı üyelerimizden toplanan bilgilerin kullanımı ile ilgili üyelerimizin sahip olduğu haklar aşağıda sıralanmıştır:

 

1-Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere verdiğiniz iletişim bilgileri hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlar ile paylaşılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak eğer isterseniz sizler için yaptığımız kampanyalar veya paylaşmak istediğimiz haberler, bizim tarafımızdan size bildirilecektir. Mail almak istemiyorsanız gelen maili cevaplayarak mail listemizden çıkabilirsiniz.

 

2-Sisteme girdiğiniz bilgiler sadece sizin tarafınızdan ulaşılabilir ve değiştirilebilir.

 

3-Üye olurken doldurduğunuz bilgiler SSL bağlantılı sayfalar aracılığıyla olmaktadır. Üyelik formunda sizden istenen kişisel bilgilerinizden zorunlu olanlar hariç, kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz.

 

4-Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır. Sipariş aşamalarında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve veri akışı şifrelidir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

 

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.